niedziela, 26 maja 2013

Nowe menu

Nasza przygoda z sokami zaczęła się od sokowirówki i marchewki, do której szybko dołączyło jabłko. Poranny soczek stał się  domowym rytuałem. Kolejnym etapem było mleko z płatków owsianych. W naturalny sposób pojawił się jogurt :) Mleko z bananem, jabłkiem i pomarańczą kilka dni później było już atrakcją na urodzinowej „domówce”. Zielone szejki z blendera oraz mleko ze słonecznika  to kolejne kroki naszej dietetycznej wędrówki.
Przełomem okazała się jednak wyciskarka ślimakowa. W tej chwili soki owocowo-warzywne i mleko ze słonecznika stanowią 75% diety. Udało nam się mocno wesprzeć walkę z rakiem prostaty u Taty. Efekty diety oraz regularnego picia soków z kapusty, selera, jabłka i marchwi wprawiły onkologa w zdumienie. Chemioterapia zebrała jednak żniwo w postaci spadku hemoglobiny i cukrzycy. Poziom hemoglobiny po 2 tygodniach picia soku z czerwonego buraka z owocami wrócił do normy. Wprowadzenie surowej diety, soku z selera i kapusty pozwala na stopniowe odstawianie insuliny. 
Kapusta okazała się absolutnym cudem domowej medycyny. Mama postanowiła odchudzać się za pomocą soku z kapusty z owocami. Była zachwycona, gdy po trzech tygodniach zdejmowała spodnie bez rozpinania.
Odżywiony organizm odzyskał siły i energię do życia. Fryzjer który strzyże ją od 6 lat był zaskoczony, pytał o odżywki, jakich używa, bo włosy zupełnie się zmieniły. Po dwóch miesiącach terapii sokowej stały się grubsze i sprężyste a cera odmłodniała. Zniknęły problemy z nadciśnieniem uporczywie dokuczające od kilkunastu lat.
Dzięki diecie SUNRA my również zgubiliśmy sporo zbędnych kilogramów. Mamy wspaniałą odporność, dużo siły i dobry nastrój. Jemy same pyszne rzeczy nie ograniczając ilości. Odeszła nam ochota na słodycze i niezdrowe przekąski ponieważ właściwie odżywiony organizm traci zainteresowanie chemiczną i przetworzoną żywnością.
Przez ten czas przebrnęliśmy przez wiele mitów żywieniowych, przeprowadziliśmy dużo eksperymentów i doskonale się bawiliśmy. Udoskonaliliśmy receptury soków i stworzyliśmy duży asortyment zdrowych, roślinnych produktów. W efekcie powstał kompletny system żywieniowy, zaspokajający wszystkie potrzeby organizmu. Bogaty w witaminy, enzymy, minerały i błonnik .
Zapraszamy do  zapoznania się z naszym menu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.