Misja

SUNRA jest przedsięwzięciem, którego celem jest pomoc w zdrowym odżywianiu. Proponujemy żywność pochodzenia roślinnego, bez konserwantów, przygotowywaną na życzenie klienta, bezpośrednio przed dostawą. Wśród naszych produktów można znaleźć pieczywo, masło słonecznikowe, roślinne odpowiedniki wędlin i dań mięsnych (seitan), warzywniaki (gulasz warzywny), soki wyciskane z owoców i warzyw, mleka roślinne i ich kompozycje, sałatki. Wkrótce wprowadzimy również dostawy dań gorących, warzyw i owoców oraz naturalne oleje tłoczone na zimno.
Najważniejszym i podstawowym produktem SUNRA są soki i szejki. Wyciskamy je wolnoobrotowymi
wyciskarkami ślimakowymi Cooksense HD. Zwyczajne sokowirówki pracują z prędkością, która niszczy większość witamin i enzymów zawartych w roślinach podczas ścierania i wirowania owoców. Nie można przy ich pomocy wycisnąć soku z naci pietruszki, koperku czy trawy pszenicznej. Dzięki powolnemu procesowi wyciskania wszystkie dobroczynne substancje  są zachowane, a soki posiadają swoje lecznicze właściwości. Równie ważne jest to, że nasze soki są wyciskane bezpośrednio przed dostawą do klienta. Soki terapeutyczne to soki, które można stosować w wielu terapiach, polecanych aktualnie przez autorytety z dziedziny dietetyki i medycyny. Zawierają naturalne witaminy, enzymy i minerały. Można komponować z nich terapie oczyszczające, odchudzające  lub wspomagające leczenie konkretnych dolegliwości. 
Dieta sokowa pozwala zmniejszyć ryzyko zachorowania na miażdżycę, nowotwory, cukrzycę, otyłość i depresję. Pomaga również podnieść odporność na przeziębienia i grypę. Poprawia koncentrację i wydajność. Wspaniale wpływa na wygląd, kondycję i samopoczucie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.